fbpx

Детали за производот

Купи!

Плакета дрвена The Best Mom in the world

350,00 ден

Compare

Сподели со пријател

Опис

Совршен подарок за Вашата мајка или блиска личност.
Текстот е по желба.
Изработка од дрво мдф 6мм дебелина
Висина на плакетата 23цм
Ширина 13цм