fbpx

Детали за производот

Срциња со катанец

990,00 ден

Избриши

Сподели со пријател

Дополнителни информации

Избор на боја

Бела, Виолетова, Зелена, Светло сина, Сина, Црвена

Прегледи

Нема ниеден коментар.

Биди прв/а што ќе дадеш коментар за “Срциња со катанец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *