fbpx

Детали за производот

Sale!

Lamborgini Aventador

990,00 ден 890,00 ден

Избриши

Шифра: / Категорија: Таг:

Сподели го овој производ

Дополнителни информации

Избор на боја

Бела, Виолетова, Зелена, Светло сина, Сина, Црвена

Прегледи

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lamborgini Aventador”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *