fbpx

Детали за производот

Детска љубов плакета

500,00 ден

Сподели со пријател

Description

Комбинација од лесонит 3мм и плексиглас 3мм

Димензии: 20мм x 20мм

Прегледи

Нема ниеден коментар.

Биди прв/а што ќе дадеш коментар за “Детска љубов плакета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *