fbpx

Детали за производот

Кутија за шампањ и 2 чаши за шампањ

800,00 ден1.700,00 ден

Compare
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,

Сподели со пријател

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Избор на пакет

Само кутија, Кутија со 2 гравирани чаши, Кутија со 2 гравирани чаши и шампањ