fbpx

Детали за производот

Лампион Дедо Мраз со име по желба

200,00 ден

Сподели со пријател

Description

Димензии: 100mm x 110mm Материјал: Дрво MDF Глитер

Прегледи

Нема ниеден коментар.

Биди прв/а што ќе дадеш коментар за “Лампион Дедо Мраз со име по желба”