fbpx

Детали за производот

Лампион Elsa со име по желба

150,00 ден

Compare

Сподели со пријател

Опис

Димензии: 100mm x 100mm Материјал: Дрво MDF UV Печат директно на дрво

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лампион Elsa со име по желба”