fbpx

Детали за производот

Срце чвор

990,00 ден

Избриши

Сподели со пријател

Дополнителни информации

Weight 600 g
Dimensions 60 × 150 × 200 mm
Боја

Бела, Светло сина, Сина, Црвена, Зелена, Виолетова

Прегледи

Нема ниеден коментар.

Биди прв/а што ќе дадеш коментар за “Срце чвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *