fbpx

Детали за производот

Sale!

Фризерски прибор

1.300,00 ден 990,00 ден

Избриши

Шифра: / Категорија: Таг:

Сподели со пријател

Дополнителни информации

Избор на боја

Бела, Виолетова, Зелена, Светло сина, Сина, Црвена

Прегледи

Нема ниеден коментар.

Биди прв/а што ќе дадеш коментар за “Фризерски прибор”