fbpx

Детали за производот

Купи!

Љубовен пар силуети

990,00 ден

Compare

Сподели со пријател

Опис

3D илузија LED ламба со прекеасна декоративна светлина. Совршен подарок за сите оние кои ви значат, да ги изненадите и да ја осветлите просторијата со љубов.

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Избор на боја

Бела, Виолетова, Жолта, Зелена, Светло сина, Сина, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Љубовен пар силуети”