fbpx

Детали за производот

R2D2 Робот Star Wars

990,00 ден

Избриши

Шифра: / Категорија: Таг:

Сподели го овој производ

Дополнителни информации

Избор на боја

Бела, Виолетова, Зелена, Светло сина, Сина, Црвена

Прегледи

There are no reviews yet.

Be the first to review “R2D2 Робот Star Wars”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *